Image Alt

Başkanın Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim;

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketlerinden biri olan Erkonut A.Ş. bugün gelinen nokta itibariyle hem Erzurum’un hem de ülkemizin inşaat sektörüne değer katan bir kurum haline gelmiştir.

Erkonut A.Ş; inşaat sektörünün kendi alanıyla birlikte, bu alana bağlı birçok sektöre de gerek ekonomik gerekse sosyal anlamda can verdiğini bilerek ve sektörün Erzurum için önemini göz önünde bulundurarak çalışmaktadır.

“Korunan Tarih, Dönüşen Şehir” sloganı ile yola çıkan şirketimiz; bu bağlamda yaşanılabilir konut inşası, kentsel dönüşüm ve ülke çapında taahhüt işleri yaparak Erzurum ekonomisine pozitif anlamda katkı sağlamıştır ve sağlamaya da devam edecektir.

Erkonut A.Ş. hemşehrilerimizin sosyal ve ekonomik ihtiyaçlarına göre hareket eden, vatandaşlarımızın arz ve talepleri nispetinde önemli hedefleri bulunan ve etkin üretim politikasına sahip bir kurumdur.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak, bir yandan şehrimizin günlük belediye hizmetlerini yerine getirirken diğer yandan da şehrimizi tarihi görkemine yakışır bir noktaya taşımak ve geleceğin lider kentini inşa etmek için çalışıyoruz.

Sizlerin de katkılarıyla hedeflerimize birlikte ulaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerine gösterdiğiniz ilgi ve alakadan ötürü siz değerli hemşehrilerime teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.