Image Alt

Vizyon & Misyon

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇİZDİĞİ HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA

VİZYONUMUZ

ERKONUT A.Ş.’nin benimsemiş olduğu ilkeler; yüksek nitelikli, ekonomik, sürdürülebilir ve etkin projeleri hayata geçirmektir. ERKONUT A.Ş., çözüm odaklı bir çalışma disiplinine sahiptir. Şehrin tarihi ve kentsel dokusunu koruyarak, yüksek yaşam standartlarını uygulamaya geçirmek öncelikli hedeflerini oluşturmaktadır.

Bu amaçla, her zaman çağın ihtiyaçlarının ve sektördeki gelişmelerin takipçisi olmakta ve değişen toplumsal ihtiyaçlara uygun cevaplar üretebilmek için ilkelerinden ödün vermeden çalışmaktadır. Şirketimiz, kamu kaynaklarını doğru ve yerinde kullanmakta, koordinasyon içerisinde çalıştığı birçok kamu, kurum ve sivil inisiyatif kuruluşlarıyla toplumsal faydayı da esas alarak modern kentsel değişim ve dönüşüm projelerinde yer almayı ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz, kentsel dönüşüm projeleri ile plansız ve niteliksiz yapılaşmanın önlenerek şehirlerin estetik bir görünüme kavuşması için yeniden düzenleme çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Güvenli, yüksek yaşam standartlarına uygun konutların ve yaşam alanlarının her gelir grubuna ve çağın ihtiyaçlarına uygun üretilebilmesi adına ekonomik ve dinamik bir disiplin anlayışını da benimsemektedir.

Şirketimiz, kentsel dönüşüm projeleri ile plansız ve niteliksiz yapılaşmanın önlenerek şehirlerin estetik bir görünüme kavuşması için yeniden düzenleme çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Güvenli, yüksek yaşam standartlarına uygun konutların ve yaşam alanlarının her gelir grubuna ve çağın ihtiyaçlarına uygun üretilebilmesi adına ekonomik ve dinamik bir disiplin anlayışını da benimsemektedir. ERKONUT A.Ş., Erzurum il merkezi, ilçeleri ve çevre illerde yürütülen yol yapım/bakım çalışmaları, çevre düzenlemeleri ile şehirlerin çehresine estetik bir görünüm kazandırmaktadır. ERKONUT A.Ş., sahip olduğu güçlü filosu, Erzurum ve çevre iller başta olmak üzere, Türkiye çapında hizmetlerini yüksek bir kalite standardını esas alarak sürdürmektedir.

Bize Ulaşın